Etichetă: victorie

Oțelul – din nou pe locul 1 în play-out după victoria cu Hermannstadt, scor 1-0. Gălățenii au rezolvat meciul încă din minutul 3

Oțelul Galați a ajuns la a 5-a victorie în play-out (din șapte meciuri disputate), revenind astfel pe locul 1

Read More...

Oțelul Galați este de neoprit! A doua victorie cu U Cluj, în patru zile, și locul 1 în play-out pentru gălățeni | VIDEO

Oțelul Galați a reușit două victorii în dubla cu U Cluj, în semifinalele Cupei României și astăzi în Liga

Oțelul, victorie în ultimul minut cu Dinamo! Un meci slab, care a fost salvat însă de golul de excepție reușit de „puștiul” Tănasă | VIDEO

Oțelul Galați a ajuns la trei victorii din 3 meciuri, în play-out, fiind singura echipă care a reușit maximum

Oțelul Galați câștigă și fără oamenii de bază Dorinel & Cisotti. Maciel le-a rupt cozorocul „șepcilor roșii” de la „U” Cluj, scor 1-0 pentru Oțelul | VIDEO

Oțelul Galați ar trebui să propună federației să joace în deplasare toate meciurile care au mai rămas de disputat

România a învins Israel cu 2-1 și s-a calificat după opt ani la un campionat european de fotbal

Naționala de fotbal a României a reușit să se califice la campionatul european de fotbal de anul viitor (2024)

UTA și la gară! Oțelul Galați a câștigat în deplasare cu Aradul, scor 4-2, după o primă repriză de excepție. Galațiul a ajuns la două puncte de play-off

Echipa de fotbal Oțelul Galați a învins-o pe UTA Arad cu un neverosimil 4-2, într-un meci disputat la Sibiu,

PSD a câștigat degeaba alegerile parlamentare. O victorie sinonimă cu înfrângerea

Crudă mai este soarta cu PSD, partidul născut din coasta tovarășilor comuniști, care nu s-a reformat nici astăzi, la

PSD-iștii se pregătesc de fiesta și claxoane, inclusiv la Galați. Ciolacu: „Victoria este aproape!”

Liderii PSD sunt siguri că vor câștiga alegerile parlamentare din 6 decembrie 2020, impulsionați probabil și de prezența extrem

Protestul „samataximetriștilor” a dat roade! Paharul prea plin a rămas însă, umplut de colaborarea cu o încrengătură de firme ciudate

Protestul șoferilor-proprietari de mașini de la Samataxi, dincolo de nemulțumirea vizavi de creșterea tarifului de colaborare, are multe alte

Liviu Dragnea, mai tare decât Simona Halep! Dragnea a reușit o performanță pe care Halep nu o va atinge niciodată

Liderul PSD, Liviu Dragnea, a avut parte astăzi de o baie de mulțime, în fața a aproape 250.000 de

Simona Halep are pentru a treia oară șansa să ajungă nr. 1 mondial. Astăzi e marele meci. De câte puncte are nevoie ca să devină lider!

Niciodată Simona Halep nu și-a spulberat adversarele așa cum a făcut-o acum, în turneul de la Cincinnati. Știți câte puncte o despart pe Halep de nr. 1 mondial?